Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 27 Marca 2019 roku, imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan

Agpress  Drukarnia  Płock

Agpress Drukarnia

Nowa Biała 34
09-411 Biała k/ PŁOCK
tel. 024 267-83-33
kom. +48 695 399 301
kom. +48 665 716 443
fax. 024 267-83-32

www: www.agpress.pl

e-mail: agpress@agpress.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8-16

O nas

Drukarnia Agpress to rodzinna firma poligraficzna o ponad 20. letnim doświadczeniu. Rozpoczęła działalność w styczniu 1990 roku. Pierwsza siedziba mieściła się w Trzepowie Nowym gm. Stara Biała. W 1991 roku siedziba Drukarni została przeniesiona do Płocka na ul Mickiewicza 3.

 

Jak większość drukarń powstających w tamtym okresie dysponowała jednokolorową maszyną B3 – Romayor 313. Rosnące zapotrzebowanie rynku i wymagania klientów spowodowały, że w 1995 roku została zakupiona nowa, dwukolorowa maszyna POLLY 725 a w 1997 roku maszyna Nilpeter do druku etykiet samoprzylepnych na roli. Każda z tych inwestycji powodowała rozszerzenie rynku, wzrost obrotów i zatrudnienia. W kolejnych latach park maszynowy został wzbogacony o dwie czterokolorowe maszyny offsetowe i maszynę fleksograficzną z modułem do automatycznego konfekcjonowania etykiet. Została również unowocześniona przygotowalnia i studio graficzne.

 

Przełomowym momentem, który doprowadził do obecnego kształtu Drukarni Agpress była decyzja o budowie własnej siedziby przy wykorzystaniu środków unijnych. Przygotowania do tej inwestycji rozpoczęły się w 2008 roku pracami nad projektem budowlanym i planami zakupu nowych urządzeń.

 

Umowa o dofinansowanie projektu pod nazwą: „Realizacja nowej inwestycji w branży poligraficznej w obszarze nowych technologii i usług” została podpisana na początku maja 2010 i w tym samym czasie rozpoczęły się prace budowlane. W październiku 2010 roku budynek wykonany „pod klucz” został oddany do użytku. W ciągu następnego półrocza, do kwietnia 2011, zostały zainstalowane przewidziane w projekcie urządzenia poligraficzne.

 

Obecnie Drukarnia Agpress dysponuje budynkiem o pow. ponad 2000m2 i kubaturze 11.000m3. Wszystkie pomieszczenia produkcyjne posiadają systemy wentylacji, klimatyzacji i nawilżania powietrza. O aktualnym, nowoczesnym wyposażeniu możecie Państwo przeczytać w zakładce „technologia”.

 

Niezależnie od stopnia nowoczesności wyposażenia Drukarnia Agpress zawsze stawiała jakość usług na pierwszym miejscu, Zaowocowało to szerokim gronem stałych klientów i licznymi nagrodami za jakość druku offsetowego i fleksograficznego.


Znajdziesz nas również w branżach:

Reklama i poligrafia > Drukarnia

Reklama i poligrafia > Poligrafia

Reklama i poligrafia > Druk cyfrowy

Słowa kluczowe:
Drukarnia, Agpress, torby, katalogi, broszury, kalendarze, gazetki promocyjne, etykiety samoprzylepne z roli, opakowania, teczki ofertowe, ulotki, plakaty ,papiery firmowe, bloczki ,koperty, wizytówki,projekty wydruki,druki cyfrowe,DTP,zaproszenia,książki teczki,bilety,menu,torby papierowe,torby reklamowe papierowe, torby z nadrukiem,torby papierowe reklamowe,torby z logo.

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
151 391 307