Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 30 Lipca 2015 roku, imieniny obchodzą: Ludmiła, Julita, Piotr

Pensjonat Boss dla osób starszych Płock

Pensjonat Boss dla osób starszych

Nowe Grabie 47
09-530 Gąbin
tel. 24 277-26-30
kom. 668-101-668

www: www.pensjonatboss.eu

e-mail: rezerwacje@pensjonatboss.eu

Galeria zdjęć

O nas

O NAS

Pomysł powstania Pensjonatu dla osób starszych zrodził się już bardzo dawno temu. Musieliśmy się jednak do tego dobrze przygotować. Utwierdzili nas w tym przyjeżdzający do nas aktorzy, byli sportowcy oraz ludzie, którzy zakochali się w tym miejscu tak samo jak my.

Dwa lata trwało szukanie profesjonalnej kadry, szkolenia, dostosowanie pensjonatu. Wreszcie nadszedł czas stworzenia domu pobytu stałego lub czasowego dla naszych seniorów. Już teraz możemy zaprosić do naszego gospodarstwa agroturystycznego, w pełni dostosowanego do potrzeb dla tego typu ośrodków.  Stworzyliśmy prawdziwy, bardzo kameralny, ciepły dom. Posiadamy tylko 10 pokoi w tym 1 i 2 osobowe. Pokoje są przestronne, komfortowo urządzone i niezwykle klimatyczne. Każdy pokój jest zupełnie inny, tak by każdy z Was znalazł ten swój wymarzony.  Posiadamy duży, zalesiony teren z własnym stawem, sadem, mini zoo oraz alejami spacerowymi. Bedziemy korzystali z własnego mini spa z jacuzzi, sauny, a także salki rehabilitacyjnej.

Jesteśmy bardzo blisko Płocka ok. 11 km, a jednak daleko od zgiełku miasta. Cisza spokój, lasy, jeziora. Jest to idealne miejsce na tego typu działalność. Posiadamy własne busy i będziemy dowozić seniorów z Płocka i okolic na dzienny pobyt a także jeździć na wycieczki. W Pensjonacie prowadzona będzie pełna aktywizacja osób starszych. Codziennie gościć będziemy terapeutów, psychologów z którymi już mamy podpisane umowy.  Organizować będziemy wieczorki poetyckie, muzyczne oraz brydżowe. Prowadzimy także szkolenie rehabilitacyjne z końmi. Każdy nasz domownik znajdzie coś dla siebie.

 

NASZA KADRA

Nasza kadra to sprawdzeni, wykwalifikowani ludzie z którymi współpracujemy ponad 2 lata. Pielęgniarki, rehabilitanci, masażyści, terapeuci, lekarze, opiekunowie medyczni, kierowcy. Mamy w swoich szeregach nawet bioenergoterapeutkę.  Wszyscy, także kelnerzy i kucharze szkolą się na opiekunów medycznych, przeszli kursy pierwszej pomocy i aktywizacji społecznej.

 

OFERTA

Oferta Klubu Seniora naszego ośrodka skierowana jest do osób starszych pragnących spędzić czas w godnych i komfortowych warunkach z zapewnieniem profesjonalnej opieki pielęgnacyjnej. Klub seniora powstał z myślą zarówno o ludziach starszych, którzy ze względu na wiek lub stan zdrowia wymagają profesjonalnej opieki w ciągu dnia, jak i do osób w wieku emerytalnym pragnących aktywnie i twórczo spędzać czas w gronie rówieśników, rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Mimo upływającego czasu chcą czuć się szczęśliwi i potrzebni. Codzienne wspólne spotkania przy kawie i herbacie oraz odpowiedni dobór zajęć pozwalają na oderwanie się od samotności i melancholii , które towarzyszą w życiu codziennym. Dają poczucie bezpieczeństwa i minimalizują dyskomfort ograniczeń psychofizycznych związanych z wiekiem i złym stanem zdrowia. Nasza placówka zapewnia kompleksową i fachową dzienną opiekę pielęgnacyjną wraz z pełnym zakresem zajęć i warsztatów mających na celu polepszenie lub utrzymanie sprawności fizycznej i psychicznej naszych podopiecznych. W klubie organizujemy spotkania poszczególnych grup zainteresowań, wykłady tematyczne, wycieczki piesze i np. rowerowe, prezentacje ciekawych filmów, naukę podstaw języków obcych i komputera oraz inne formy aktywnego spędzania czasu zaplanowane wspólnie z terapeutą zajęciowym dostosowane do wieku i możliwości Klubowiczów. Organizując różne formy zajęć wspieramy naszych podopiecznych w rozwijaniu ich zainteresowań, samorealizacji i motywujemy do twórczej aktywności. Trening intelektualny na miarę możliwości przyczynia się do usprawnienia pamięci , spowolnienia postępu choroby oraz wydłużeniu okresu samodzielności i podniesienia poziomu satysfakcji z życia naszych podopiecznych. Nad codziennym pobytem czuwają przez cały czas wykwalifikowani opiekunowie i terapeuci zajęciowi.

Główne cele działalności klubu:

• zapewnienie miejsca do bezpiecznego i godnego spędzania wolnego czasu

• rozwój aktywności fizycznej i intelektualnej dostosowany do potrzeb i możliwości osób starszych poprzez zapewnienie uczestnikom udziału w różnych formach zajęć i warsztatów,

• motywowanie do reaktywowania własnych zainteresowań, pasji,

• tworzenie oparcia społecznego poprzez podtrzymywanie w środowisku seniorów więzi towarzyskich mających na celu zaspokajać potrzeby kontaktu, zapobiegać poczuciu osamotnienia,

• usamodzielnienie, pobudzenie zaradności,

• podnoszenie samooceny

• organizacja wypoczynku i rekreacji

• zapewnienie uczestnictwa w imprezach kulturalnych, rozrywkowych, towarzyskich Organizowane są również:

• uroczystości i spotkania okazjonalne z udziałem rodzin (np. dzień babci, zabawa karnawałowa, urodziny/imieniny podopiecznych)

• międzypokoleniowe spotkania seniorów z dziećmi i młodzieżą ( Seniorzy chętnie przebywają w towarzystwie osób młodszych ucząc się nowości a jednocześnie są przydatni, użyteczni i docenieni)

• wizyty fryzjersko-kosmetyczne

• wizyty duszpasterskie

 

RESTAURACJA

Restaurację prowadzić będą świetni kucharze-dietetycy. Ponieważ jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym gotujemy z naturalnych, zdrowych i świeżych produktów. Staramy się być samowystarczalni. Jajecznica z wiejskich jaj, mleko prosto od krowy oraz kóz, dziczyzna, własne wędliny i ryby. Sami robimy makarony, pieczemy chleby, smażymy konfitury, gotujemy kompoty i marynujemy grzyby. Wszyscy nasi dotychczasowi goście są zachwyceni nasza kuchnią!

 

WŁAŚCICIELE

Jako właściciele mieszkamy na miejscu, szkolimy się na opiekunów medycznych, przeszliśmy szkolenie pierwszej pomocy oraz szkoliliśmy się z zakresu aktywizacji społecznej . Chcemy obydwoje czynnie uczestniczyć w życiu naszych podopiecznych. Będziemy wspólnie siedzieć przy kominku, chodzić na grzyby. Będziemy prowadzić zajęcia w sadzie i ogródku warzywnym, doglądać drobiu. Uprawiać sporty i spacerować, jeździć na wycieczki rowerowe. Który senior nie zmobilizuje się przy kadrowiczu Polski ?Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Może ktoś będzie chciał  hodować gołębie? Jednego jesteśmy pewni – to będzie prawdziwy dom pełen ciepła i zapachu ciasta. Bedą tu mieszkać nasi dziadkowie. Mamy trójkę dzieci Bostjana - 4 lata, Lili - 3 lata i Milana – 1 rok. Każdy dzień to wyzwanie. Musi być dokładnie zaplanowany, pełen atrakcji i wrażeń. Codziennie spacerujemy, opiekujemy się zwierzakami, pieczemy ciasta i ciasteczka, wspólnie gotujemy. Dzieciaki już nie mogą się doczekać kiedy w Pensjonacie zamieszkają „Babcie i Dziadkowie”. Ponieważ swoich dziadków wręcz uwielbiają, mają nadzieję, że Ci nowi także trochę ich porozpieszczają, poczytają bajki.


Znajdziesz nas również w branżach:

Lokale rozrywkowe i gastronomia > Restauracje

Lokale rozrywkowe i gastronomia > Imprezy okolicznościowe

Hotele i noclegi > Hotele

Hotele i noclegi > Pokoje gościnne, Pensjonaty i inne

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Domy i Ośrodki Pomocy Społecznej

Medycyna > Pielęgniarstwo i opieka

Sport i rekreacja > Rekreacja

Lokale rozrywkowe i gastronomia > Wesela Płock - sale , organizacja

Medycyna > Niepełnosprawni

Medycyna > Opieka

Hotele i noclegi > Ośrodki wypoczynkowe

Lokale rozrywkowe i gastronomia > Sale weselne Płock i okolice

Hotele i noclegi > Domy opieki

Domy Opieki > Domy seniora dla osób starszych

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Pensjonat Boss dla osób starszych

Pensjonat Boss dla osób starszych > Domy opieki Płock

Domy opieki Płock > Pensjonat Boss

Dom seniora Płock > Pensjonat Boss

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Pensjonat Boss

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Domy opieki Płock

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Domy seniora Płock

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Domy Opieki płock

Instytucje i urzędy, Organizacje Publiczne i Społeczne > Domy spokojnej starości Płock

Usługi

Słowa kluczowe:
Adam Wiśniewski,senior,Pensjonat,Pensjonat dla osób starszych,Dom opieki dla osób starszych dom Wiśniewski,dom spokojnej starości Adam Wiśniewski pensjonat,Adam Wiśniewski dom opieki,pobyt stały osób starszych,pobyt stały dla osób starszych,pobyt dzienny dla osób starszych pobyt dzienny osób starszych/seniorów turnus dla seniorów/osób starszych,dom opieki/pensjonat-mazowieckie-Płock-Warszawa -Gąbin-Nowe Grabie,dom seniora-Gąbin-mazowieckie -Płock-Warszawa Emilia i Adam Wiśniewscy dom spokojnej starości-Płock,Gąbin,Nowe Grabie,Warszawa,Warszawa Okolice Wiśniewskich pensjonat, dom spokojnej starości płock,domy spokojnej starości Płock,dom opieki płock,domy opieki płock,dom seniora płock,domy seniora płock,opieka nad starszymi płock,opieka nad seniorami płock, dom senioraPłock,domy senioraPłock,domy spokojnej starościPłock,dom spokojej starościPłock.

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
85 701 411