Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 25 Lipca 2014 roku, imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
77 446 086

bottom
top
ramka

2011-02-08

Śmiertelny wypadek w gminie Bulkowo

Pasażer opla corsy zginął na miejscu, kierująca z obrażeniami ciała została śmigłowcem przetransportowana do szpitala.


Około godziny 7.50 policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w miejscowości Podleck Nowy, w gminie Bulkowo.
Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem opel corsa, 33 letnia mieszkanka Podlecka, z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi, dachowała a następnie uderzyła w drzewo.
W wyniku zdarzenia, na miejscu zginął pasażer opla, 26 letni mieszkaniec Podlecka. Kierująca z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Płocku. Od kierującej została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu. (K)

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: Komenda Miejska Policji w Płocku

« wróć

 

Zobacz również z Komenda Miejska Policji w Płocku:

  Wiadomości 1 - 10 z 2032

dodano: 2014-07-24  
Komunikat dotyczący wypadków drogowych
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce w dniu 4 i 9 lipca 2014r. Do pierwszego zdarzenia doszło w dniu 4 lipca 2014r. około godziny 14.20 w Płocku na ul. Żyznej, w rejo czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-24  
Płocczanin odpowie za uszkodzenie ciała
W czwartek 17 lipca, płoccy policjanci zostali poinformowani przez pogotowie o śmierci 49 letniego mężczyzny na ul. Strażackiej w Płocku. Na ciele zmarłego widoczne były rany przedramienia, brzucha i pleców. Policjanci ustalili okoliczności zw czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-14  
Policja zaprasza na swoje święto
W tym roku wypada 95. rocznica powstania polskiej policji. Mazowieckie obchody tego święta odbędą się na placu przed nową komendą w Płocku. Głównym punktem programu związanego z tym wydarzeniem będzie otwarcie nowej, zbudowanej od podstaw czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-14  
Policjanci uratowali wiszącego mężczyznę
W nocy z czwartku na piątek 44 letni mieszkaniec powiatu płockiego został uratowany przez policjantów. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo przez powieszenie. Policjanci w ostatniej chwili zdążyli odciąć sznur na którym mężczyz czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-08  
Niespokojny weekend na drogach
Płoccy policjanci w czasie minionego weekendu odnotowali 4 wypadki drogowe. W jednym przypadku pokrzywdzona w wypadku kobieta zmarła w szpitalu.   Pierwszy wypadek miał miejsce w dniu 4 lipca około godziny 14.20 na ul. Żyznej. Policjanci na m czytaj więcej »

 

dodano: 2014-06-30  
Policjanci z płockiej drogówki mają nowego przełożonego
W piątek oficjalnie rozpoczął służbę na nowym stanowisku podkom. Robert Nowakowski, któremu Komendant Miejski Policji w Płocku powierzył obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Dotychczasowy Naczelnik płockiej drogówki &nd czytaj więcej »

 

dodano: 2014-06-24  
Bezpieczna woda w Płocku
Zbliżają się wakacje, które kojarzą się przede wszystkim z wypoczynkiem nad wodą. Policjanci z Płocka, wspólnie z klubem żeglarskim Morka, ratownikami WOPR oraz kinem Helios z Płocka, zorganizowali spotkania z dziećmi, na któryc czytaj więcej »

 

dodano: 2014-06-20  
Policjanci zabezpieczyli dziewięć litrów spirytusu
Na jednym z płockich osiedli, 58 letnia kobieta nielegalnie rozlewała alkohol, po czym sprzedawała go w małych butelkach. Policjanci znaleźli w mieszkaniu kobiety ponad 9 litrów alkoholu. Funkcjonariusze z Wydziału dw. z przestępczością gospo czytaj więcej »

 

dodano: 2014-06-16  
Policja poszukuję zaginionej kobiety
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która w nocy wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona kobieta to: KARIMA EWA GAWŁOWSKA lat 38 zam. Płock Ryso czytaj więcej »

 

dodano: 2014-06-16  
Prawidłowa opieka gwarancją bezpieczeństwa
W ostatnim okresie czasu płoccy policjanci odnotowali zdarzenia, które bezpośrednio zagrażały życiu i zdrowiu osób wymagających opieki. Przyczyną wystąpienia tych zagrożeń była niewłaściwie lub w niepełny sposób sprawowana opiek czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Komenda Miejska Policji w Płocku »

 

bottom
68 051 443