Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 24 Listopada 2014 roku, imieniny obchodzą: Flora, Jan, Roman
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
84 453 830

bottom
top
ramka

2011-04-22

Rekrutacja trwa

Już 3601 dzieci zostało przyjętych do miejskich przedszkoli.

Tegoroczna rekrutacja do przedszkoli składa się z trzech etapów: kontynuacji, rekrutacji zasadniczej i uzupełniającej. Dwa z nich mamy już za sobą. W pierwszym etapie przedszkola przyjęły 2481maluchów.  20 kwietnia zostały ogłoszone listy dzieci przyjętych do przedszkoli w rekrutacji zasadniczej oraz informacja o pozostających 291 wolnych miejscach. Najwięcej pozostało dla 5 i 6 latków – ogółem 247 (w oddziałach żywieniowych i nieżywieniowych  tzw. „zerówkach”). Natomiast dla 3-4 latków do rozdysponowania pozostały 44 miejsca. W rekrutacji zasadniczej 1120 dzieci dostało się do miejskich placówek. Szczegółowe informacje dostępne są w poszczególnych przedszkolach oraz na stronie  www.plock.vnabor.pl.
27 kwietnia (środa) rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca.  Rodzice, którzy starają się o przyjęcie dziecka do wybranego przedszkola, powinni złożyć w nim kartę zgłoszenia. Nabór zakończy się 6 maja.
Przypominamy wszystkim rodzicom pięciolatków i sześciolatków o obowiązku przedszkolnym swoich pociech. Ze względu na reformę edukacyjną, od roku szkolnego 2011/2012 dzieci te będą objęte rocznym obowiązkowym przygotowaniem przedszkolnym.
Rodzice dzieci 6-letnich w roku szkolnym 2011/12 mogą również zdecydować się na zapisanie dziecka do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Na razie taką decyzję podjęło ponad 200 rodziców.

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: Urząd Miasta Płocka

« wróć

 

Zobacz również z Urząd Miasta Płocka:

  Wiadomości 1 - 10 z 3311

dodano: 2014-11-24  
Szlachetna Paczka
 Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” wystartowała. Na pomoc czeka także wiele ubogich rodzin z Płocka. Inauguracja kampanii w naszym mieście odbyła się w sobotę w galerii Mazovia. Patronat honorowy na czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-24  
Bal Wolontariusza
 Piotr, Marcin, Krzysztof, Iza, Ola i Dawid – to imiona wyjątkowych ludzi, wolontariuszy, którzy w sobotę zostali wyróżnieni podczas drugiego płockiego Balu Wolontariusza.   Impreza organizowana przez Płocki Wolontar czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-18  
Jest boisko, są plany na kolejne inwestycje na osiedlu
Dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 15 na osiedlu Trzepowo nie kryli radości z nowego boiska, które powstało przy ich szkole. Pomysł zgłosiła rada osiedlowa w odpowiedzi na propozycję prezydenta, o wskazanie najpilniejszych potrze czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-18  
II etap budowy Systemu Informacji Miejskiej
Miejski Zarząd Dróg w Płocku zakończył II etap budowy Systemu Informacji Miejskiej, który obejmował montaż tablic numerowych na wybranych budynkach użyteczności publicznej oraz tablic z nazwami ulic na osiedlach: Kolegialna, Kochanow czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-12  
Uroczystości 11 Listopada i zwiedzanie Małachowianki
- Wolność nigdy nie była nam dana, zawsze musieliśmy ją wywalczyć – mówił prezydent Płocka Andrzej Nowakowski do płocczan zebranych z okazji Narodowego Święta Niepodległości na placu Narutowicza. Uroczystości zaczęły się rano od zbi czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-12  
Kryte boisko gotowe
Na stadionie Wisły Płock otwarte zostało całoroczne kryte boisko do piłki nożnej dla najmłodszych adeptów futbolu. W uroczystym otwarciu wzięli udział m. in. Minister sportu Andrzej Biernat, wiceprezes PZPN Roman Kosecki oraz prezydent Płoc czytaj więcej »

 

dodano: 2014-10-31  
Płock głosuje! Bijemy rekord frekwencji
 To hasło kampanii społecznej, zachęcającej mieszkańców Płocka do udziału w wyborach. Działa już platforma internetowa, za pośrednictwem której każdy z mieszkańców może sprawdzić, w którym okręgu i lokalu może zagłoso czytaj więcej »

 

dodano: 2014-10-31  
Konfrontacje historyczne o żołnierzach niezłomnych
 Muzeum Mazowieckie zaprasza na „Konfrontacje Historyczne” na temat Niezłomni – Wyklęci – Skazani na zapomnienie. Poszukiwania miejsc pochówku ofiar terroru komunistycznego.   O poszukiwaniach polskich boh czytaj więcej »

 

dodano: 2014-10-13  
Obradowała Rada Gospodarcza
Inwestycje zrealizowane i planowane były głównym tematem czwartego posiedzenia Płockiej Rady Gospodarczej, które odbyło się w ratuszu 9 października 2014 r. Podczas spotkania prezydent Andrzej Nowakowski przedstawił wybrane inwesty czytaj więcej »

 

dodano: 2014-10-07  
Odkryj swoje mocne strony, działaj skutecznie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku zaprasza swoich klientów oraz pracowników na profesjonalne sesje coachingowe. „Coaching polega na pomaganiu ludziom w osiąganiu tego, czego chcą, bez robienia tego za nich i bez m&oacu czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Urząd Miasta Płocka »

 

bottom
74 803 056