Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
69 772 445

bottom
top
ramka

2011-11-25

Happy Park - największy park zabaw dla dzieci na Mazowszu
20 grudnia wielkie otwarcie!

Centrum Zabaw Happy Park powstał dla dzieci i z myślą o nich . Jest to idealne miejsce aktywnego spędzania radosnych i niezapomnianych chwil w scenerii bajkowego miasteczka.

Happy Park to miejsce, w którym najmłodsi aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady nieskończonej energii, ćwiczą umiejętności manualne jak również koordynację wzrokowo-ruchową i integrują się z rówieśnikami.

Od dawna wiadomo, że dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę, dlatego pod bacznym okiem naszych animatorów pociechy poznawać będą świat od podszewki.

Do dyspozycji dzieci zaaranżowaliśmy przestrzeń 1600 m2, na której umieściliśmy konstrukcje zabawowe i wiele różnorodnych atrakcji, które z pewnością trafią w upodobania każdego dziecka i wywołają uśmiech na twarzy oraz niezapomniane przeżycia.

 

Jeśli będziecie Państwo chcieli odpocząć od odgłosów zabawy i popracować lub poczytać ulubiona książkę, nie spuszczając jednocześnie pociech z oczu, zapraszamy do „Pokoju Ciszy" gdzie doznacie Państwo głębokiego relaksu nad filiżanką aromatycznej kawy oraz otrzymacie możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu .

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianej zabawy !

Centrum Zabaw Happy Park
09-410 Płock
Stróżewko 35/7
Tel. 24 364-30-90      
mail: c.z.happypark@vp.pl

mail: happyparkonline.pl
 
 


Urodziny

Nie masz pomysłu na swoją imprezę urodzinową? Nie martw się! Załoga Happy Parku pomoże Ci zorganizować wystrzałową zabawę dla Ciebie i twoich gości .

Najpierw zarezerwuj sobie przyjęcie wybierając dzień i godzinę rozpoczęcia, następnie wybierz jeden ze wspaniałych pokoi urodzinowych oraz najbardziej odpowiadający Ci pakiet .

Do Twojej dyspozycji mamy pokoiki urodzinowe w następujących sceneriach :

  • urodziny w dżungli
  • anielskie urodziny
  • urodziny w kosmosie
  • urodziny w bajkowej krainie

Prezentem dla solenizanta od Happy Parku będzie darmowy wstęp na kolejną wizytę w naszym parku rozrywki . 

Grupy zorganizowane

Nasze centrum rozrywki to wymarzone miejsce zabaw dla każdego dziecka, a ponieważ w grupie raźniej i zabawa jest lepsza, zachęcamy przedszkolaki, uczniów szkół podstawowych oraz wszystkie grupy powyżej 15 osób do zwarcia szeregów i skorzystania z naszej extra oferty dla grup zorganizowanych!Organizujemy również zabawy choinkowe, mikołajkowe, andrzejkowe oraz wszelkie inne eventy okolicznościowe dla przedszkoli, szkół i firm, w dowolnie wybranym terminie i czasie, z wieloma konkursami, turniejami i zabawami, prowadzonymi przez osoby, które dzięki ogromnemu doświadczeniu pracy z dziećmi potrafią doskonale dobrać formę i charakter poszczególnych zabaw odpowiednio do wieku i temperamentu grupy .
 

 

 

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: terazplock.pl

« wróć

 

Zobacz również z terazplock.pl:

  Wiadomości 1 - 10 z 2515

dodano: 2014-04-11  
Kobiety w Płocku są przedsiębiorcze
  Właścicielki małych przedsiębiorstw, pracowniczki firm i instytucji. Szukające inspiracji i dążące do rozwoju. Kobiety pracujące. 24 kwietnia o godz. 17.30 w Hotelu Herman swoje 2. urodziny będzie obchodził Klub Przedsiębiorczych Kobiet. Ws czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego
15 kwietnia 2014 r. w godzinach 11:00-18:00, w Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od stacji Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego". Koleje Mazowieckie są partnere czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Drugi Powiatowy Festiwal Zieleni w Galerii Wisła
Na ostatni weekend kwietnia Galeria Wisła i Starosta Płocki przygotowali wyjątkową atrakcję. Pasaże wypełni aromat kwiatów. Wewnątrz galerii i w jej otoczeniu znajdą się tysiące przepięknych roślin, na korytarzach staną oryginalne ozdoby i p czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Ruch wahadłowy na Zglenickiego
Informujemy, że w dniach 12-13 kwietnia na ul. Zglenickiego będzie obowiązywać czasowa organizacja ruchu ze względu na montaż w jezdni elementów podnoszących bezpieczeństwo ruchu drogowego. W trakcie prac zostanie wprowadzony ruch wahad czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Droga Krzyżowa na Starym Mieście - utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg informuje, że w piątek 11 kwietnia ulicami Starego Miasta w Płocku przejdzie Droga Krzyżowa – początek około godz. 18.40 w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płocku (na „Górkach”). Nabożeństwu Dr czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-10  
Dni Dawcy Szpiku w Galerii Wisła
W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla któ czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-10  
Płocki raport drogowy - 10 kwietnia
Informujemy, gdzie w czwartek 10 kwietnia stanie fotoradar Straży Miejskiej oraz gdzie będą prowadzone naprawy bieżące dróg i chodników. Interwencyjne naprawy dróg i chodników w czwartek 10 kwietnia będą prowadzone n czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-09  
Niekonstytucyjne przepisy, a ministerstwo finansów i tak blokuje konto
Ministerstwo Finansów rozpoczęło windykację ok. 60 mln zł tytułem niezapłaconego w 2013 r. przez województwo mazowieckie „janosikowego”. Ministerstwo Finansów mimo marcowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego konse czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-09  
Wielki sukces płockiej Akademii Karate Tradycyjnego
5 kwietnia w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym. W turnieju wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z Mazowsza.  Płocka Akademia po raz pierwszy wystartowała w tak licznym sk czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-04  
Zmiana organizacji ruchu na Rondzie Wojska Polskiego
W związku z budową obwodnicy Płocka od wtorku 8 kwietnia przewiduje się zmianę organizacji ruchu w rejonie Ronda Wojska Polskiego. Apelujemy o ostrożność! Ruch pojazdów Zmiana organizacji ruchu przewiduje wyłączenie z ruchu zewnętrznego p czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z terazplock.pl »

 

bottom
60 575 953