Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
70 027 946

bottom
top
ramka

2012-07-18

Śmiertelny wypadek w gm. Gąbin

16 lipca około 12.15 w miejscowości Nowe Grabie gm. Gąbin doszło do zderzenia renaulta kangoo z ciężarówką. Kierowca i pasażer z renaulta zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 574 z Płocka do Gąbina, w miejscowości Nowe Grabie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem renault kangoo, 63 letni mieszkaniec Płocka, jadąc w kierunku Gąbina, nagle zjechał na prawe pobocze, po czym usiłując wrócić na jezdnię stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym scania, którym kierował 28 letni mieszkaniec Leszna.

W wyniku zdarzenia, kierowca i pasażer renaulta ponieśli śmierć, natomiast kierowca scanii, z urazem lewej ręki i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala w Płocku. Obrażenia nie zagrażają jego życiu.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione podczas przeprowadzonego postępowania.

W miejscowości Nowe Grabie, w tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci apelują o ostrożną jazdę. (K)

 

źródło: Komenda Miejska Policji w Płocku

« wróć

 

Zobacz również z Komenda Miejska Policji w Płocku:

  Wiadomości 1 - 10 z 2009

dodano: 2014-04-15  
Policjanci z Bielska ustalili sprawców kradzieży
Zaledwie półtorej godziny potrzebowali policjanci z Posterunku Policji w Bielsku pow. płocki, aby ustalić sprawców kradzieży butli gazowej i elektrycznej maszynki do mięsa. Funkcjonariusze dzięki opisowi jaki przedstawiła pokrzywdzona, czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-09  
Oszuści nadal groźni
W ostatnich dniach marca na Osiedlu Podolszyce w Płocku, doszło do oszustwa w wyniku którego starszy mężczyzna stracił swoje oszczędności. Mężczyzna mieszkający w Płocku został zaczepiony na ulicy przez kobietę w wieku około 30 lat, kt&oacut czytaj więcej »

 

dodano: 2014-03-26  
Nowoczesne narzędzia w rękach policjantów
Komenda Miejska Policji w Płocku, otrzymała nowy laserowy miernik prędkości pojazdów, do skuteczniejszego przeciwdziałania przekroczeniom prędkości na drogach Płocka i powiatu płockiego.  21 marcaw siedzibie Komendy Miejskiej Policji w P czytaj więcej »

 

dodano: 2014-03-19  
Poszukiwana osoba zaginiona
Górnicka Małgorzata c. Mirosława i Barbary ur. 04.10.1997r.   Rysopis: wzrost 160 cm, waga 55 kg, sylwetka szczupła, włosy długie do ramion. Twarz owalna, oczy koloru zielonego, uszy małe przyległe, nos prosty mały, uzębienie pełne. czytaj więcej »

 

dodano: 2014-03-14  
Wspólne spożywanie alkoholu zakończone rozbojem
W poniedziałek  w jednym z lokali mieszkalnych przy ul. Kossobudzkiego doszło do rozboju. 10 marca około godz. 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, udali się na miejsce zdarzenia, gdzie według osoby zgłaszającej, czytaj więcej »

 

dodano: 2014-03-10  
TRWA KONKURS "POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ 2014"
VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" I czytaj więcej »

 

dodano: 2014-02-27  
Wyłudzał towar i sprzedawał go w lombardach
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku skierowali do Prokuratury akt oskarżenia przeciwko osiemnastolatkowi z Płocka, który dopuścił się wielokrotnych oszustw przy zakupie towaru przez jeden z internetowych portali aukcyjnych. Mężczyz czytaj więcej »

 

dodano: 2014-02-26  
Pięćdziesiąt zarzutów dla trzech przestępców
Wczoraj płoccy policjanci sporządzili akt oskarżenia, w którym sformułowali 50 zarzutów dokonania włamań i kradzieży na terenie Płocka, wobec trzech mężczyzn zatrzymanych w październiku 2013r. Mężczyźni zostali zatrzymani pod koniec czytaj więcej »

 

dodano: 2014-02-24  
Niebieski Tydzień
Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz Wydział Prewencji KMP w Płocku prowadzi na terenie garnizonu mazowieckiego i KMP w Płocku kampanię społeczną ”Niebieski Tydzień". Realizując założenia Rządowego prog czytaj więcej »

 

dodano: 2014-02-24  
Bezpieczne i ciekawe ferie z Policją
W czasie tegorocznych ferii Policjanci nie tylko będą prowadzić kontrole w celu zapewnienia bezpieczeństwa wypoczywającym dzieciom, będą również organizować konkursy z nagrodami i spotykać się z dziećmi i młodzieżą  w miejscach, gdzie będ czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Komenda Miejska Policji w Płocku »

 

bottom
60 829 083