Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
69 706 312

bottom
top
ramka

2013-04-18

W Galerii Wisła WEEKEND na długi weekend

27 kwietnia Galeria Wisła w Płocku będzie gościć największy fenomen polskiej muzyki disco ostatnich miesięcy – grupę WEEKEND.

 

Zespół Weekend z Radkiem Liszewskim na czele i hitem "Ona tańczy dla mnie" szturmem podbił serca Polaków. W  polskim rankingu  Youtube bezapelacyjnie najpopularniejszym filmem w 2012 roku był utwór "Ona tańczy dla mnie". Dziesiątki milionów odtworzeń piosenki robią wrażenie. Co więcej, w zestawieniu światowym utwór zespołu Weekend zajął 35 lokatę, wyprzedzając m.in "Skyfall" Adele czy utwór Justina Biebera "Baby". Piosenka zawiera wszystkie składniki potrzebne do sukcesu: chwytliwą melodię i nowoczesną aranżację. Cztery minuty lekkiej i wpadającej w ucho muzyki z łatwo przyswajalnym, uniwersalnym tekstem.

Teraz w Płocku będzie można zobaczyć zespół Weekend na żywo podczas koncertu przygotowanego przez Galerię Wisła. Koncert ma wprowadzić klientów w dobry nastrój przed zbliżającym się długim weekendem. Przygotowano również szereg atrakcji towarzyszących: konkursy z nagrodami, spotkanie z fanami, czy podpisywanie płyt. Zebrani będą też mogli wziąć udział w rekordowym nagraniu – Organizatorzy zaproszą do wspólnego wykonania i zarejestrowania hitu „Ona tańczy dla mnie”.

 

Impreza wystartuje o godzinie 16-tej a w jej trakcie przewidziano następujące atrakcje:

•   Konkurs z nagrodami

•   Występ zespołu Countra

•   Występ Gwiazdy – Zespół WEEKEND

•   Zatańcz i zaśpiewaj z grupą WEEKEND – nagranie mini teledysku z uczestnikami imprezy do mega przeboju „Ona Tańczy dla Mnie”

•   Podpisywanie płyt i plakatów dla fanów zespołu WEEKEND/wspólne fotografie z Grupą

•   Konkursy z nagrodami

•   Zaśpiewaj z nami -Karaoke Show z utworami grupy Weekend i nie tylko

 

„Zapraszamy wszystkich na koncert i spotkanie z zespołem Weekend. Zarówno kariera zespołu jak i to co się dzieje wokół przeboju „Ona tańczy dla mnie” jest czymś wyjątkowym i nawet jeśli ktoś nie jest fanem takiej muzyki to warto zobaczyć taki występ na żywo. – zachęca Artur Koziński, przedstawiciel Galerii Wisła -  Na uczestników imprezy czeka szereg atrakcji takich jak konkursy czy możliwość spotkania z zespołem, a najważniejszą z nich będzie wykonanie i nagranie wraz z zespołem jego największego przeboju. W nagraniu każdy może wziąć udział.”

 

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest pierwszym i najpopularniejszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

 

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: terazplock.pl

« wróć

 

Zobacz również z terazplock.pl:

  Wiadomości 1 - 10 z 2515

dodano: 2014-04-11  
Kobiety w Płocku są przedsiębiorcze
  Właścicielki małych przedsiębiorstw, pracowniczki firm i instytucji. Szukające inspiracji i dążące do rozwoju. Kobiety pracujące. 24 kwietnia o godz. 17.30 w Hotelu Herman swoje 2. urodziny będzie obchodził Klub Przedsiębiorczych Kobiet. Ws czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego
15 kwietnia 2014 r. w godzinach 11:00-18:00, w Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od stacji Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego". Koleje Mazowieckie są partnere czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Drugi Powiatowy Festiwal Zieleni w Galerii Wisła
Na ostatni weekend kwietnia Galeria Wisła i Starosta Płocki przygotowali wyjątkową atrakcję. Pasaże wypełni aromat kwiatów. Wewnątrz galerii i w jej otoczeniu znajdą się tysiące przepięknych roślin, na korytarzach staną oryginalne ozdoby i p czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Ruch wahadłowy na Zglenickiego
Informujemy, że w dniach 12-13 kwietnia na ul. Zglenickiego będzie obowiązywać czasowa organizacja ruchu ze względu na montaż w jezdni elementów podnoszących bezpieczeństwo ruchu drogowego. W trakcie prac zostanie wprowadzony ruch wahad czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-11  
Droga Krzyżowa na Starym Mieście - utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg informuje, że w piątek 11 kwietnia ulicami Starego Miasta w Płocku przejdzie Droga Krzyżowa – początek około godz. 18.40 w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płocku (na „Górkach”). Nabożeństwu Dr czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-10  
Dni Dawcy Szpiku w Galerii Wisła
W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla któ czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-10  
Płocki raport drogowy - 10 kwietnia
Informujemy, gdzie w czwartek 10 kwietnia stanie fotoradar Straży Miejskiej oraz gdzie będą prowadzone naprawy bieżące dróg i chodników. Interwencyjne naprawy dróg i chodników w czwartek 10 kwietnia będą prowadzone n czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-09  
Niekonstytucyjne przepisy, a ministerstwo finansów i tak blokuje konto
Ministerstwo Finansów rozpoczęło windykację ok. 60 mln zł tytułem niezapłaconego w 2013 r. przez województwo mazowieckie „janosikowego”. Ministerstwo Finansów mimo marcowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego konse czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-09  
Wielki sukces płockiej Akademii Karate Tradycyjnego
5 kwietnia w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym. W turnieju wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z Mazowsza.  Płocka Akademia po raz pierwszy wystartowała w tak licznym sk czytaj więcej »

 

dodano: 2014-04-04  
Zmiana organizacji ruchu na Rondzie Wojska Polskiego
W związku z budową obwodnicy Płocka od wtorku 8 kwietnia przewiduje się zmianę organizacji ruchu w rejonie Ronda Wojska Polskiego. Apelujemy o ostrożność! Ruch pojazdów Zmiana organizacji ruchu przewiduje wyłączenie z ruchu zewnętrznego p czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z terazplock.pl »

 

bottom
60 512 087