Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 20 Sierpnia 2014 roku, imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
79 349 659

bottom
top
ramka

2010-01-26

Kulart w ferie

Zapraszamy na warsztaty artystyczne  dla dzieci i młodzieży.

W  pierwszym tygodniu ferii zimowych serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież  do udziału w Warsztatach Artystycznych KULART.  Zajęcia będą odbywać się w 4 grupach teatralnych,  grupie muzycznej oraz plastycznej.  Uczestnicy pracować będą nad przygotowaniem widowiska „Romeo i Julia”.  Grupy teatralne poprowadzą: Małgorzata Trocha  (pantomima),  Renata Mosiołek i Marta Świerkowska  z POKiS, Olga Barańska z MDK oraz aktor Mariusz Pogonowski, czuwający nad całością przedstawienia. Z grupą plastyczną, przygotowującą scenografię,  pracować będzie Nela Lewandowska – plastyk z MDK. Grupa muzyczna, pod kierunkiem Bogdana Marciniaka, przygotuje oprawę muzyczną widowiska w Studiu Nagrań MDK. Każda z grup teatralnych pracować będzie nad fragmentem przedstawienia, wspólna prezentacja całości odbędzie się w Szkole Muzycznej – 5 lutego (piątek)  o godz. 17. Zajęcia będą odbywały się w MDK, POKiS-ie i sali Stowarzyszenia Teatr Per Se.


Więcej informacji w Dziale Imprez MDK, tel. 24 364 77 15.

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: Urząd Miasta Płocka

« wróć

 

Zobacz również z Urząd Miasta Płocka:

  Wiadomości 1 - 10 z 3275

dodano: 2014-08-16  
Pamięci bohaterów
Płocczanie świętowali Dzień Wojska Polskiego. Główne uroczystości odbyły się w południe przy Płycie Nieznanego Żołnierza. Wcześniej, o poranku złożono kwiaty przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego, pierwszego Honorowego Obywatela Płocka czytaj więcej »

 

dodano: 2014-08-14  
Zapraszamy na uroczystości
Przedstawiamy szczegółowy program obchodów Dnia Wojska Polskiego, 100. rocznicy wybuchu I wojny światowej oraz 94. rocznicy obrony Płocka przed bolszewikami w wojnie 1920 roku. Zapraszamy do udziału.     Dzień Wojska Pol czytaj więcej »

 

dodano: 2014-08-11  
W trosce o czyste powietrze
Płock zabiega o włączenie do programu „Kawka”, z którego można otrzymać dofinansowanie na ograniczenie w mieście niskiej emisji.   Dzięki temu mieszkańcy będą mogli uzyskać dotacje na wymianę pieców węglowych na gaz czytaj więcej »

 

dodano: 2014-08-08  
Aktywizacja szansą na sukces
To tytuł projektu, adresowanego do osób bezrobotnych niepełnosprawnych, który realizuje Miejski Urząd Pracy w Płocku. Celem głównym projektu jest nabycie kompetencji społecznych i doświadczenia zawodowego, przyczyniające się czytaj więcej »

 

dodano: 2014-08-04  
Budżet obywatelski - trwa przyjmowanie wniosków
Do 15 sierpnia mieszkańcy Płocka mogą składać projekty do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka. Każdy płocczanin zameldowany na stałe lub na pobyt czasowy może zgłosić pomysł do Budżetu Obywatelskiego Płocka. Jest jedynie ograniczenie wie czytaj więcej »

 

dodano: 2014-08-04  
Zaginął mężczyzna
Policjanci z Posterunku Policji w Starej Białej prowadzą poszukiwania zaginionego Marcina Bidzińskiego. Marcin Bidziński, lat 26, zam. Srebrna pow. płocki Rysopis: wzrost ok. 170 cm, waga ok. 65 kg, szczupła budowa ciała, ogolona głowa, oczy niebie czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-25  
Molo Music
Molo Music to działanie realizowane przez Stowarzyszenie Teatr Per Se w ramach projektu „Wakacje z Kulturą” – finansowanego przez Urząd Miasta Płocka.   W piątek 25 lipca, a także 22 i 29 sierpnia w godz. 20-24 Stowarzysze czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-25  
Rower dla niepełnosprawnej gimnazjalistki
Miejski Rzecznik Osób Niepełnosprawnych wraz z fundacją Eco Textil przekazał niepełnosprawnej gimnazjalistce z Płocka specjalistyczny rower rehabilitacyjny z przerzutkami.   Dziewczynka kiedyś jeździła na seryjnym rowerze z bocznymi czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-25  
Pozbądź się legalnie elektrośmieci
Kolejna zbiórka elektrośmieci prowadzona w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” odbędzie się w Płocku w najbliższą sobotę 26 lipca 2014 r. w godzinach 9-14. Tego dnia na parkingu przy centrum handlowym Auchan oraz prz czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-24  
Płocczanin Mistrzem Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu
W Rzeszowie w hali sportowej Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały rozegrane II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu w dwóch formułach pointfighting i kick-light. płocczanin Piotr Maślanka drugi raz z rzędu wywalcz czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Urząd Miasta Płocka »

 

bottom
69 918 583