Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 23 Lipca 2014 roku, imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
77 341 997

bottom
top
ramka

2010-01-26

Kulart w ferie

Zapraszamy na warsztaty artystyczne  dla dzieci i młodzieży.

W  pierwszym tygodniu ferii zimowych serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież  do udziału w Warsztatach Artystycznych KULART.  Zajęcia będą odbywać się w 4 grupach teatralnych,  grupie muzycznej oraz plastycznej.  Uczestnicy pracować będą nad przygotowaniem widowiska „Romeo i Julia”.  Grupy teatralne poprowadzą: Małgorzata Trocha  (pantomima),  Renata Mosiołek i Marta Świerkowska  z POKiS, Olga Barańska z MDK oraz aktor Mariusz Pogonowski, czuwający nad całością przedstawienia. Z grupą plastyczną, przygotowującą scenografię,  pracować będzie Nela Lewandowska – plastyk z MDK. Grupa muzyczna, pod kierunkiem Bogdana Marciniaka, przygotuje oprawę muzyczną widowiska w Studiu Nagrań MDK. Każda z grup teatralnych pracować będzie nad fragmentem przedstawienia, wspólna prezentacja całości odbędzie się w Szkole Muzycznej – 5 lutego (piątek)  o godz. 17. Zajęcia będą odbywały się w MDK, POKiS-ie i sali Stowarzyszenia Teatr Per Se.


Więcej informacji w Dziale Imprez MDK, tel. 24 364 77 15.

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: Urząd Miasta Płocka

« wróć

 

Zobacz również z Urząd Miasta Płocka:

  Wiadomości 1 - 10 z 3263

dodano: 2014-07-18  
Pieniądze na projekty lokalne
W województwie mazowieckim został ogłoszony konkurs na mikrodotacje dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych. Operatorzy programu FIO – Mazowsze Lokalnie: Fundacja Fundusz Współpracy, Stowarz czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-18  
Nowa komenda na święto policji
Nowa Komenda Miejska Policji w Płocku jest już gotowa. Jej otwarcie poprzedziły uroczystości na placu przed okazałym gmachem.   Otwarcie komendy połączone było ze świętem policji. W tym roku policjanci świętują 95-lecie powstania swojej formac czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-16  
Inauguracja Wiślanej Laguny
Już w najbliższy piątek na plaży, nieopodal Morki i amfiteatru, ruszy rekreacyjne centrum rodzinno-rozrywkowe Wiślana Laguna. Do dyspozycji użytkowników będą boiska do sportów plażowych, strefa Relax VIP, bezpłatnie udostępniane leż czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-16  
Wiejskie Klimaty
To nazwa imprezy, na którą w najbliższą niedzielę zaprasza płockie zoo.   20 lipca na polanie przy tzw. „grzybku” zapanuje prawdziwie wiejski klimat. W planach są m.in. warsztaty ceramiczne i wyplatania wikliny, pokaz mio czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-16  
Zaczęło się asfaltowanie obwodnicy
Od poniedziałku trwa układanie asfaltu na pierwszym odcinku obwodnicy. - Jesienią pojedziemy tą drogą od ronda Wojska Polskiego do ul. Otolińskiej, a wkrótce, także do ul. Bielskiej i Orlenu – mówił na spotkaniu z dziennikarzam czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-14  
Mobilny przewodnik dla turystów
Urząd Miasta Płocka bezpłatnie udostępni wszystkim zainteresowanym vouchery na aplikację mobilną „Personal Audio Guide”. Usługa polega na dostarczaniu turystom drogą elektroniczną aplikacji mobilnej na urządzenia przenośne, wyposażonej czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-10  
Plaża na Starym Rynku i inne atrakcje REGGAELAND 2014
W weekend w Płocku fanów muzyki czeka wiele atrakcji na festiwalu REGGAELAND 2014. Z tej okazji także wiele imprez towarzyszących, które odbędą się na plaży na Starym Rynku oraz w Novym Kinie Przedwiośnie. Zapraszamy – wstęp na czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-10  
Kino i komiks na Reggaelandzie
Każdy, kto w czwartek 10 lipca o godz. 18 i piątek 11 lipca o godz. 15 przyjdzie do Novego Kina Przedwiośnie na Kino Reggaeland ma szansę otrzymać komiks „Pinki” Szawła Płóciennika i koszulkę festiwalową. Zapraszamy na pier czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-03  
Nie kupuj! Adoptuj!
W płockim schronisku dla zwierząt na swojego przyjaciela czeka prawie 170 psów. Za odrobinę serca i zainteresowania obdarują radością, oddaniem i wiernością. Dzień Psa, który przypada 1 lipca, był okazją do zainaugurowania kampanii czytaj więcej »

 

dodano: 2014-07-01  
Powstrzymaj pijanego kierowcę!
Każdego dnia możesz spotkać na swojej drodze pijanego kierowcę. Pamiętaj, że stanowi on śmiertelne zagrożenie. Powstrzymanie nietrzeźwego kierującego to absolutna konieczność – w przeciwnym razie może dojść do tragedii. Sprawdź, jaka powinn czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Urząd Miasta Płocka »

 

bottom
67 949 734