Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 29 Listopada 2014 roku, imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
84 616 074

bottom
top
ramka

2010-01-26

Kulart w ferie

Zapraszamy na warsztaty artystyczne  dla dzieci i młodzieży.

W  pierwszym tygodniu ferii zimowych serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież  do udziału w Warsztatach Artystycznych KULART.  Zajęcia będą odbywać się w 4 grupach teatralnych,  grupie muzycznej oraz plastycznej.  Uczestnicy pracować będą nad przygotowaniem widowiska „Romeo i Julia”.  Grupy teatralne poprowadzą: Małgorzata Trocha  (pantomima),  Renata Mosiołek i Marta Świerkowska  z POKiS, Olga Barańska z MDK oraz aktor Mariusz Pogonowski, czuwający nad całością przedstawienia. Z grupą plastyczną, przygotowującą scenografię,  pracować będzie Nela Lewandowska – plastyk z MDK. Grupa muzyczna, pod kierunkiem Bogdana Marciniaka, przygotuje oprawę muzyczną widowiska w Studiu Nagrań MDK. Każda z grup teatralnych pracować będzie nad fragmentem przedstawienia, wspólna prezentacja całości odbędzie się w Szkole Muzycznej – 5 lutego (piątek)  o godz. 17. Zajęcia będą odbywały się w MDK, POKiS-ie i sali Stowarzyszenia Teatr Per Se.


Więcej informacji w Dziale Imprez MDK, tel. 24 364 77 15.

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: Urząd Miasta Płocka

« wróć

 

Zobacz również z Urząd Miasta Płocka:

  Wiadomości 1 - 10 z 3313

dodano: 2014-11-27  
Chcesz wystąpić w tej orkiestrze? Zgłoś się teraz
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Młodzieżowym Domu Kultury działa pełna parą. W tym roku w Płocku może kwestować 450 wolontariuszy.   - Tradycyjnie zagramy we wszystkich galeriach handlowych, zoo, MDK-u przy Tumskiej 9, a czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-27  
Przygotowania do zimy
Na posiedzeniu Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które odbyło się dziś w ratuszu pod przewodnictwem prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, przedstawione zostały rekomendacje Wojewody Mazowieckiego dotyczące przygotowania służb czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-24  
Szlachetna Paczka
 Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” wystartowała. Na pomoc czeka także wiele ubogich rodzin z Płocka. Inauguracja kampanii w naszym mieście odbyła się w sobotę w galerii Mazovia. Patronat honorowy na czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-24  
Bal Wolontariusza
 Piotr, Marcin, Krzysztof, Iza, Ola i Dawid – to imiona wyjątkowych ludzi, wolontariuszy, którzy w sobotę zostali wyróżnieni podczas drugiego płockiego Balu Wolontariusza.   Impreza organizowana przez Płocki Wolontar czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-18  
Jest boisko, są plany na kolejne inwestycje na osiedlu
Dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 15 na osiedlu Trzepowo nie kryli radości z nowego boiska, które powstało przy ich szkole. Pomysł zgłosiła rada osiedlowa w odpowiedzi na propozycję prezydenta, o wskazanie najpilniejszych potrze czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-18  
II etap budowy Systemu Informacji Miejskiej
Miejski Zarząd Dróg w Płocku zakończył II etap budowy Systemu Informacji Miejskiej, który obejmował montaż tablic numerowych na wybranych budynkach użyteczności publicznej oraz tablic z nazwami ulic na osiedlach: Kolegialna, Kochanow czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-12  
Uroczystości 11 Listopada i zwiedzanie Małachowianki
- Wolność nigdy nie była nam dana, zawsze musieliśmy ją wywalczyć – mówił prezydent Płocka Andrzej Nowakowski do płocczan zebranych z okazji Narodowego Święta Niepodległości na placu Narutowicza. Uroczystości zaczęły się rano od zbi czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-12  
Kryte boisko gotowe
Na stadionie Wisły Płock otwarte zostało całoroczne kryte boisko do piłki nożnej dla najmłodszych adeptów futbolu. W uroczystym otwarciu wzięli udział m. in. Minister sportu Andrzej Biernat, wiceprezes PZPN Roman Kosecki oraz prezydent Płoc czytaj więcej »

 

dodano: 2014-10-31  
Płock głosuje! Bijemy rekord frekwencji
 To hasło kampanii społecznej, zachęcającej mieszkańców Płocka do udziału w wyborach. Działa już platforma internetowa, za pośrednictwem której każdy z mieszkańców może sprawdzić, w którym okręgu i lokalu może zagłoso czytaj więcej »

 

dodano: 2014-10-31  
Konfrontacje historyczne o żołnierzach niezłomnych
 Muzeum Mazowieckie zaprasza na „Konfrontacje Historyczne” na temat Niezłomni – Wyklęci – Skazani na zapomnienie. Poszukiwania miejsc pochówku ofiar terroru komunistycznego.   O poszukiwaniach polskich boh czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Urząd Miasta Płocka »

 

bottom
74 954 583